La Casa de las Culturas is een cultureel en tentoonstellingscentrum gelegen in de stad Resistencia, Argentinië. Het herbergt verschillende gebieden van het Chaco Instituut voor Cultuur, waaronder het René Bruseau Museum voor Schone Kunsten (MUBA). Dit maakt het een belangrijke locatie voor diegenen die geïnteresseerd zijn in het verkennen van het rijke culturele en artistieke erfgoed van de regio.
La Casa de las Culturas is een vijf verdiepingen tellend gebouw met een overdekte oppervlakte van 4.847 vierkante meter. Het is ontworpen met een parkeerplaats voor tien auto's en twee transportbusjes. Het gebouw beschikt over een hal die plaats biedt aan ongeveer 150 mensen, een ruimte voor de tentoonstelling en verkoop van artikelen, een multifunctioneel auditorium dat plaats biedt aan 348 mensen en een cafetaria die 50 mensen kan bedienen. Deze faciliteiten maken het culturele centrum toegankelijk en handig voor bezoekers.
Het complex van La Casa de las Culturas omvat vier tentoonstellingsruimtes. Deze ruimtes zijn ontworpen voor permanente, rondreizende en klassieke tentoonstellingen, evenals een ruimte gewijd aan sculpturen. Alle kamers zijn flexibel en kunnen worden getransformeerd door middel van mobiele panelen, waardoor een verscheidenheid aan tentoonstellingen kan worden weergegeven.
Kunst & Design Geschiedenis & Antropologie Hedendaagse kunst Moderne kunst Persoon & Kunstenaar
Maandag | Gesloten |
Dinsdag | 9:00 – 21:00 |
Woensdag | 9:00 – 21:00 |
Donderdag | 9:00 – 21:00 |
Vrijdag | 9:00 – 21:00 |
Zaterdag | 16:00 – 21:00 |
Zondag | 16:00 – 21:00 |
BLD, Marcelo T. de Alvear 90, Resistencia
Er zijn geen tentoonstellingen in Casa de la Culturas de Chaco gevonden.
Er is 1 beoordeling van Casa de la Culturas de Chaco.
Deze beoordeling is gebaseerd op de waardering van dit museum op verschillende andere platformen.
Ontdek musea in de buurt van Casa de la Culturas de Chaco in of in de omgeving van Resistencia.
Resistencia
Resistencia
Resistencia
Resistencia
Resistencia
Resistencia