Het Hugo H. Diez Museum, gelegen in de stad Laprida, Buenos Aires, Argentinië, is het enige museum in het district Laprida. Het functioneert sinds 1987 als een gemeenschapsinstelling, die deelname aan niet-formeel onderwijs in verschillende vakgebieden zoals paleontologie, archeologie, geschiedenis en kunst stimuleert. Dit maakt het een unieke bestemming voor diegenen die geïnteresseerd zijn in deze studiegebieden.
Het Hugo H. Diez Museum herbergt een uitgebreide collectie van meer dan 2500 stukken van culturele en historische betekenis. Deze omvatten meer dan 1500 foto's, oude voertuigen en machines, collecties van items die in landelijke omgevingen worden gebruikt, persoonlijke gebruiksvoorwerpen en mode-items uit verschillende tijdperken. Deze diverse collectie biedt een uitgebreid overzicht van de geschiedenis en cultuur van de regio.
Het Hugo H. Diez Museum is geopend voor het publiek van maandag tot vrijdag, tussen 14.00 en 17.00 uur, en op zaterdag van 15.00 tot 18.00 uur. Om 17.00 uur wordt er een rondleiding gegeven, die bezoekers een uitgebreid inzicht geeft in de tentoonstellingen. De algemene toegangsprijs is $10, terwijl kinderen onder de 10 jaar gratis binnen kunnen komen wanneer ze worden begeleid door een volwassene.
Geschiedenis & Antropologie Archeologie Volkenkunde Historisch huis Industrieel erfgoed Persoon & Kunstenaar
Maandag | Gesloten |
Dinsdag | 9:00 – 12:00 |
Woensdag | Gesloten |
Donderdag | 9:00 – 12:00 |
Vrijdag | Gesloten |
Zaterdag | Gesloten |
Zondag | Gesloten |
Pellegrini 1134, Laprida
Er zijn geen tentoonstellingen in Museo Archivo Histórico Hugo H. Diez gevonden.
Er zijn nog geen beoordelingen van Museo Archivo Histórico Hugo H. Diez 😢