Afbeeldingen van Museo del Siglo XIX (Colombia)
Geen afbeeldingen
Dit museum is permanent gesloten.
Het Museo del Siglo XIX bevond zich in het historische centrum van Bogota, Colombia. Het lag naast het Palacio de Nariño, de zetel van de Colombiaanse regering. Deze locatie maakte het een belangrijk cultureel herkenningspunt in de stad.
Van 1980 tot 2011 verzamelde het Museo del Siglo XIX een collectie van ongeveer 2500 stukken. Deze stukken omvatten niet alleen de kunsten zoals schilderkunst, beeldhouwkunst, tekenen en graveren ontwikkeld in Colombia tijdens de 19e eeuw, maar ook historische elementen en decoratieve kunsten. Deze artefacten documenteerden de levensstijl van de opkomende bevolking van Santa Fe in die periode.
Het Museo del Siglo XIX was georganiseerd in thematische kamers. Deze kamers waren gewijd aan verschillende aspecten zoals kleding, toegepaste kunsten, meubels en decoratie, portret, landschap, miniatuur, potloodtekening en karikatuur. Deze organisatie stelde bezoekers in staat om verschillende facetten van het Colombiaanse leven en cultuur in de 19e eeuw te verkennen.
Geschiedenis & Antropologie Kunst & Design Oude kunst Toegepaste kunst Historisch huis
Geen afbeeldingen
Cl. 8 #8-2 a 8-68, Bogota
Er zijn geen tentoonstellingen in Museo del Siglo XIX (Colombia) gevonden.
Er zijn nog geen beoordelingen van Museo del Siglo XIX (Colombia) 😢
Ontdek musea in de buurt van Museo del Siglo XIX (Colombia) in of in de omgeving van Bogota.