National Museum of Natural History en de collectie

National Museum of Natural History
Bron

Het Nationaal Museum van Natuurlijke Historie, Prof. Eugenio de Jesús Marcano Fondeur, is een belangrijke culturele instelling in Santo Domingo, Dominicaanse Republiek. Het werd gebouwd door Dr. Joaquín Balaguer in 1974 en opende zijn deuren voor het publiek in 1982. Het museum is gunstig gelegen in de Plaza de la Cultura Juan Pablo Duarte, waardoor het gemakkelijk toegankelijk is voor toeristen.

Structuur van het Museum

Het museumgebouw is verspreid over zeven niveaus, waardoor er voldoende ruimte is voor een verscheidenheid aan tentoonstellingen. Vier verdiepingen zijn gewijd aan tentoonstellingszalen, waar een breed scala aan artefacten en specimens uit de natuurhistorie worden tentoongesteld. Daarnaast zijn er drie ondergrondse niveaus waar wetenschappers hun onderzoek uitvoeren, wat een element van authenticiteit toevoegt aan de wetenschappelijke focus van het museum.

Fauna Collectie in het Museum

Het Nationaal Museum van Natuurlijke Historie heeft de grootste wetenschappelijke collectie fauna in de Dominicaanse Republiek, met meer dan honderddertigduizend exemplaren van gewervelde en ongewervelde dieren. Deze uitgebreide collectie biedt een uitgebreid overzicht van de diverse dierenwereld van het land, waardoor het een fascinerende bestemming is voor natuurliefhebbers en nieuwsgierige toeristen.

Lees meer…

Vertaalde tekst
ESMuseo Nacional de Historia Natural Prof. Eugenio de Jesus Marcano
ESMuseo Nacional de Historia Natural Prof. Eugenio de Jesús Marcano
ENMuseum of History and Geography

Geschiedenis & Antropologie Geschiedenis & Antropologie Natuur & Natuurlijke historie Natuur & Natuurlijke historie Historisch huis Oorlog

National Museum of Natural History
C. César Nicolás Penson

Bezoekersinformatie National Museum of Natural History

Openingstijden

Maandag
8:00 – 16:00
Dinsdag
8:00 – 16:00
Woensdag
8:00 – 16:00
Donderdag
8:00 – 16:00
Vrijdag
8:00 – 16:00
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Toegangsprijzen

0 – 2Gratis
3 – 12DOP 100,00
13+DOP 200,00
65+Gratis

Faciliteiten

We hebben geen informatie over de faciliteiten van National Museum of Natural History.

Locatie & Kaart

C. César Nicolás Penson, Santo Domingo

Ontdek alle musea in Santo Domingo

Tentoonstellingen

Er zijn geen tentoonstellingen in National Museum of Natural History gevonden.

Recensies van National Museum of Natural History

Er is 1 beoordeling van National Museum of Natural History.

  • Apollo's Insights AI-Generated

    Het National Museum of Natural History in Santo Domingo biedt bezoekers een informatieve blik op de natuurlijke historie en biodiversiteit van de Dominicaanse Republiek. Het museum herbergt een verscheidenheid aan tentoonstellingen die de geologie, flora en fauna van het land laten zien. Bezoekers waarderen de overzichtelijke displays van fossielen, mineralen en diersoorten. Het museum biedt tweetalige informatie in het Spaans en Engels, waardoor het toegankelijk is voor zowel lokale als internationale gasten. Hoewel sommige recensenten opmerken dat het museum relatief klein is, vinden velen het een waardevolle stop voor diegenen die geïnteresseerd zijn in natuurwetenschappen. De omgeving met airconditioning is een welkome afkoeling van de hitte van Santo Domingo. Sommige bezoekers vermelden echter dat bepaalde tentoonstellingen baat zouden hebben bij updates of meer interactieve elementen. Ondanks zijn bescheiden omvang biedt het museum een goede prijs-kwaliteitverhouding voor de lage toegangsprijs. Het is vooral aan te bevelen voor gezinnen met kinderen die geïnteresseerd zijn in natuur en wetenschap.

    Lees meer…

  • Geaggregeerde beoordeling

    Deze beoordeling is gebaseerd op de waardering van dit museum op verschillende andere platformen.

Schrijf een recensie

Jouw recensie helpt anderen meer te weten te komen over goede en minder goede musea. Heb je National Museum of Natural History bezocht? Schrijf dan hieronder je recensie! Lees voor het schrijven eerst de inhoudsrichtlijnen door.