Wil je meer leren over verschillende culturen en hun geschiedenis? Dit zijn de etnologische musea om te bezoeken in Richmond:
1The Valentine
Richmond, VAThe Valentine is een museum gevestigd in Richmond, Virginia. Het werd opgericht door Mann S. Valentine II in 1898, waardoor het het eerste museum in Richmond was. Het museum is gewijd aan het verzamelen, bewaren en interpreteren van de geschiedenis van Richmond. 2Black History Museum and Cultural Center of Virginia
Richmond, VAEen museum ter herdenking van de geschiedenis van de zwarten en de Afro-Amerikanen, met vele interessante tentoonstellingen. 3Virginia Museum of History and Culture
Richmond, VAHet Virginia Museum of History and Culture biedt tentoonstellingen en programmering geschikt voor bezoekers van alle leeftijden. Het museum beschikt over meer dan 2.300 vierkante meter tentoonstellingsruimte en heeft de grootste permanente tentoonstelling van Virginia-artefacten. Dit maakt het het enige museum met de volledige geschiedenis van Virginia onder één dak, waarbij alle eeuwen, regio's en onderwerpen worden behandeld.