Bridge Museum Museum van het Kaartspel en de collectie

Bridge Museum Museum van het Kaartspel
Bron

Het Nederlands Bridgemuseum is gewijd aan het kaartspel bridge. Het is het enige museum in z’n soort op de wereld. Het museum vertelt het verhaal van bridge, van oorsprong tot modern spel, van niet-bridger tot thuisbridger en van clubbridger tot wereldkampioen. Naast diverse kaarten en tijdschriften toont het museum diverse beeldjes, servies, meubilair en glaswerk.

ENDutch Bridge Museum

Gespecialiseerd & Alternatief Gespecialiseerd & Alternatief Divers

Bridge Museum Museum van het Kaartspel
Zuster J.C. Croonhof
4141 HV Leerdam

Bezoekersinformatie Bridge Museum Museum van het Kaartspel

Openingstijden

Maandag Gesloten
Dinsdag Gesloten
Woensdag
11:00 – 17:00
Donderdag
11:00 – 17:00
Vrijdag
11:00 – 17:00
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Toegangsprijzen

0 – 5Gratis
6 – 12€ 3,00
13+€ 5,00
MuseumkaartNiet geldig
Rondleidingen op aanvraag€ 25,00

Faciliteiten

Rolstoel­toegankelijk
Parkeer­plaats
Koffie

Locatie & Kaart

Zuster J.C. Croonhof, Leerdam

Ontdek alle musea in Leerdam

Recensies van Bridge Museum Museum van het Kaartspel

Er zijn nog geen beoordelingen van Bridge Museum Museum van het Kaartspel 😢

Schrijf een recensie

Jouw recensie helpt anderen meer te weten te komen over goede en minder goede musea. Heb je Bridge Museum Museum van het Kaartspel bezocht? Schrijf dan hieronder je recensie! Lees voor het schrijven eerst de inhoudsrichtlijnen door.

In de buurt van Leerdam

Ontdek musea in de buurt van Bridge Museum Museum van het Kaartspel in of in de omgeving van Leerdam.

Ontdek alle musea in Leerdam