Das Kleine Museum in Hagnau am Bodensee is een uniek privémuseum dat een kijkje biedt in het verleden door zijn uitgebreide collectie poppen, poppenhuizen, keukens, speelgoedwinkels en ander speelgoed. Deze items, die dateren uit de periode 1830 tot 1960, bieden een fascinerend inzicht in het speelgoed en de speeltjes van vroeger. De collectie van het museum is zorgvuldig samengesteld en onderhouden, zodat elk item zo authentiek en representatief mogelijk is voor zijn tijd.
Naast zijn vaste collectie heeft Das Kleine Museum ook speciale tentoonstellingen georganiseerd in andere musea. Hierdoor heeft het museum zijn unieke collectie kunnen delen met een breder publiek. Het museum heeft ook uitgebreide tentoonstellingen uitgeleend aan naburige stadsmusea, zoals het Stadtmuseum Überlingen. Deze samenwerkingen hebben geholpen om het bereik van het museum uit te breiden buiten zijn lokale omgeving en hebben bijgedragen aan zijn reputatie als een waardevolle bron voor diegenen die geïnteresseerd zijn in de geschiedenis van speelgoed.
Das Kleine Museum heeft internationale erkenning gekregen voor zijn unieke collectie en toewijding aan het behoud van de geschiedenis van speelgoed. Dit blijkt uit bezoeken van opmerkelijke figuren in de museumwereld, zoals Anett Bordeau, de museumdirecteur van het Nationaal Museum in Monte Carlo, en Samy Odin, de directeur van het Parijse Poppenmuseum. Deze bezoeken benadrukken de status van het museum als een gerespecteerde instelling op het gebied van speelgoedgeschiedenis.
Geschiedenis & Antropologie Kinderen Historisch huis
Er zijn geen tentoonstellingen in Das Kleine Museum gevonden.
Er is 1 beoordeling van Das Kleine Museum.
Deze beoordeling is gebaseerd op de waardering van dit museum op verschillende andere platformen.
Ontdek musea in de buurt van Das Kleine Museum in of in de omgeving van Hagnau am Bodensee.