Het Delaware County Institute of Science, gelegen in Media, Pennsylvania, fungeert als een museum, bibliotheek en onderwijscentrum. Het biedt een unieke mix van wetenschap en natuurgeschiedenis, waardoor bezoekers een uitgebreid inzicht krijgen in verschillende wetenschappelijke disciplines en natuurverschijnselen.
Het Delaware County Institute of Science herbergt een verscheidenheid aan tentoonstellingen die onder andere opgezette dieren en vogels, fossielen, schelpen en koralen van over de hele wereld bevatten. Het beschikt ook over een herbarium en een grote collectie mineralen. Daarnaast heeft het instituut een referentiebibliotheek en een lezingenzaal waar wetenschappelijke presentaties worden gehouden.
Een van de unieke items die te zien zijn in het Delaware County Institute of Science is een zeldzame microscoop ontworpen door Joseph Zentmayer. Deze microscoop, die werd tentoongesteld op de Centennial Exposition in Philadelphia in 1876, biedt bezoekers een kijkje in de geschiedenis van wetenschappelijke apparatuur en innovatie.
Wetenschap & Technologie Natuur & Natuurlijke historie Dieren Geologie Planten
11 Veterans Sq, Media
Er zijn geen tentoonstellingen in Delaware County Institute of Science gevonden.
Er is 1 beoordeling van Delaware County Institute of Science.
Deze beoordeling is gebaseerd op de waardering van dit museum op verschillende andere platformen.
Ontdek musea in de buurt van Delaware County Institute of Science in of in de omgeving van Media.