Het Deutsches Knopfmuseum, gelegen in Bärnau, Oberpfalz, is een uniek museum gewijd aan knopen. Het werd voor het eerst geopend in 1975 en sinds 1998 is het gehuisvest in het voormalige Kommunbrauhaus aan de Tachauer Straße 2. Deze locatie voegt een historische charme toe aan het museum, waardoor het een interessante plek is om te bezoeken.
Het Deutsches Knopfmuseum biedt een uitgebreide tentoonstelling van knopen uit vier eeuwen en gemaakt van 26 verschillende materialen. Bezoekers kunnen ook de machines zien die worden gebruikt voor de productie van knopen en leren over verschillende productiemethoden. Dit biedt een uniek inzicht in de geschiedenis en evolutie van het maken van knopen.
Het Deutsches Knopfmuseum geeft een gedetailleerd verslag van de oprichting van de knopenindustrie in Bärnau door de opgeleide knopenmaker Johann Müller in juli 1895. Dit historische perspectief stelt bezoekers in staat om de wortels van de knopenindustrie in de regio en het belang ervan in de loop der jaren te begrijpen.
Wetenschap & Technologie Geschiedenis & Antropologie Industrieel erfgoed Beroep & Ambacht
Maandag | Gesloten |
Dinsdag | Gesloten |
Woensdag | Gesloten |
Donderdag | 13:00 – 17:00 |
Vrijdag | 13:00 – 17:00 |
Zaterdag | 13:00 – 17:00 |
Zondag | 13:00 – 17:00 |
Tachauer Straße 2, Bärnau
Er zijn geen tentoonstellingen in Deutsches-Knopfmuseum gevonden.
Er is 1 beoordeling van Deutsches-Knopfmuseum.
Deze beoordeling is gebaseerd op de waardering van dit museum op verschillende andere platformen.