Isolatorenmuseum en de collectie

Isolatorenmuseum
Bron

Het Isolatorenmuseum in Lohr am Main herbergt een aanzienlijk deel van de privé-isolatorcollectie van Lothar Vormwald. Het werd ingehuldigd op 20 juni 2004 en werd daarmee het derde museum in de stad Lower Franconian. Dit museum is uniek in zijn soort in Duitsland, waardoor het een onderscheidende bestemming is voor diegenen die geïnteresseerd zijn in de geschiedenis en ontwikkeling van isolatoren.

De Collectie van het Isolatorenmuseum

De privécollectie die in het Isolatorenmuseum wordt tentoongesteld, werd samengesteld door de opgeleide hoogspanningselektricien Lothar Vormwald, met de hulp van zijn vrouw, Daniele Vormwald. Het omvat meer dan 600 isolatoren afkomstig uit meer dan 40 landen. Deze uitgebreide collectie biedt een uitgebreid overzicht van de variëteit en evolutie van isolatoren wereldwijd.

Lees meer…

Wetenschap & Technologie Wetenschap & Technologie Industrieel erfgoed

Isolatorenmuseum
Haaggasse 3

Bezoekersinformatie Isolatorenmuseum

Openingstijden

We hebben geen informatie over de openingstijden van Isolatorenmuseum.

Toegangsprijzen

We hebben geen informatie over de tickets & prijzen van Isolatorenmuseum.

Faciliteiten

We hebben geen informatie over de faciliteiten van Isolatorenmuseum.

Locatie & Kaart

Haaggasse 3, Lohr am Main

Ontdek alle musea in Lohr am Main

Tentoonstellingen

Er zijn geen tentoonstellingen in Isolatorenmuseum gevonden.

Recensies van Isolatorenmuseum

Er zijn nog geen beoordelingen van Isolatorenmuseum 😢

Schrijf een recensie

Jouw recensie helpt anderen meer te weten te komen over goede en minder goede musea. Heb je Isolatorenmuseum bezocht? Schrijf dan hieronder je recensie! Lees voor het schrijven eerst de inhoudsrichtlijnen door.