Museum of Leather Artistry. A. Colomer Munmany Collection en de collectie

Museum of Leather Artistry. A. Colomer Munmany Collection
Bron

Het Museum van Leer Kunst, gelegen in Vich, Barcelona, Spanje, herbergt de collectie van Andreu Colomer Munmany. Over een periode van vijftig jaar heeft Munmany een collectie van duizend stukken verzameld, allemaal geheel of gedeeltelijk gemaakt van leer. Deze unieke collectie toont de veelzijdigheid en artistieke potentieel van leer als materiaal.

Tijdelijke Tentoonstellingen en Culturele Activiteiten

Naast de permanente tentoonstelling biedt het Museum van Leer Kunst ook een divers programma van tijdelijke tentoonstellingen en culturele activiteiten. Deze extra aanbiedingen geven bezoekers een breder begrip van leer kunst en zijn culturele betekenis, waardoor elk bezoek aan het museum een unieke ervaring is.

Reis door de Geschiedenis van Decoratieve Kunsten

De permanente tentoonstelling in het Museum van Leer Kunst biedt een reis door de geschiedenis van Europese decoratieve en weelderige kunsten. Het geeft ook inzicht in andere culturen, zoals de Chinese of Afrikaanse, door het artistieke werk van leer. Dit multiculturele perspectief versterkt het begrip van de wereldwijde invloed en betekenis van leer kunst.

Lees meer…

ESMuseo del Arte de la Piel
ENMuseum in Vic, Spain
ENLeather Art Museum
ESMuseo del Arte de la Piel de Vic
ESMuseu de l'Art de la Pell de Vic

Kunst & Design Kunst & Design Geschiedenis & Antropologie Geschiedenis & Antropologie Toegepaste kunst Volkenkunde

Museum of Leather Artistry. A. Colomer Munmany Collection
Carrer de l'Arquebisbe Alemany, 5

Bezoekersinformatie Museum of Leather Artistry. A. Colomer Munmany Collection

Openingstijden

Maandag Gesloten
Dinsdag
10:00 – 13:00
16:00 – 19:00
Woensdag
10:00 – 13:00
16:00 – 19:00
Donderdag
10:00 – 13:00
16:00 – 19:00
Vrijdag
10:00 – 13:00
16:00 – 19:00
Zaterdag
11:00 – 14:00
16:00 – 19:00
Zondag
11:00 – 14:00

Toegangsprijzen

Gereduceerd tarief€ 2,00
Normaal tarief€ 3,00

Faciliteiten

We hebben geen informatie over de faciliteiten van Museum of Leather Artistry. A. Colomer Munmany Collection.

Locatie & Kaart

Carrer de l'Arquebisbe Alemany, 5, Folgueroles

Ontdek alle musea in Folgueroles

Tentoonstellingen

Er zijn geen tentoonstellingen in Museum of Leather Artistry. A. Colomer Munmany Collection gevonden.

Recensies van Museum of Leather Artistry. A. Colomer Munmany Collection

Er is 1 beoordeling van Museum of Leather Artistry. A. Colomer Munmany Collection.

  • Geaggregeerde beoordeling

    Deze beoordeling is gebaseerd op de waardering van dit museum op verschillende andere platformen.

Schrijf een recensie

Jouw recensie helpt anderen meer te weten te komen over goede en minder goede musea. Heb je Museum of Leather Artistry. A. Colomer Munmany Collection bezocht? Schrijf dan hieronder je recensie! Lees voor het schrijven eerst de inhoudsrichtlijnen door.