Museum of Romanization en de collectie

Museum of Romanization
Bron

Het Museum van Romanisering is een belangrijke culturele instelling gelegen in Calahorra, Spanje. Het is gehuisvest in een gebouw dat in de volksmond bekend staat als het Huis van de Miljonair, wat een unieke charme toevoegt aan de setting van het museum. Het museum biedt de mogelijkheid om de rijke Romeinse geschiedenis van de regio te verkennen, waardoor het een interessante bestemming is voor geschiedenisliefhebbers en nieuwsgierige toeristen.

Chronologische Reis door de Romeinse Cultuur

Het Museum van Romanisering is gewijd aan het tonen van het proces van Romanisering van La Rioja. Het biedt een chronologische reis door de Romeinse cultuur in La Rioja van de 2e eeuw voor Christus tot de 5e eeuw na Christus. Deze reis biedt een uitgebreid begrip van de invloed van de Romeinse cultuur op de regio, waardoor het een fascinerende verkenning is voor diegenen die geïnteresseerd zijn in geschiedenis en cultuur.

Geografische Reikwijdte van de Collectie

De collectie van het Museum van Romanisering heeft als doel bezoekers het proces van Romanisering van La Rioja te tonen van Alfaro tot Herramélluri en van Varea tot de Cameros valleien. Deze geografische reikwijdte van de collectie biedt een breed perspectief op de Romeinse invloed in de hele regio, waardoor het een waardevolle bron is voor diegenen die het historische en culturele landschap van La Rioja willen begrijpen.

Lees meer…

ESMuseo de la Romanizacion
ESMuseo de la Romanizacion (Calahorra)
ESMuseo de la Romanizacion en Calahorra (La Rioja)
ENMuseum of Romanization, Calahorra
ENMuseum in Calahorra, Spain

Geschiedenis & Antropologie Geschiedenis & Antropologie Archeologie Historisch huis

Museum of Romanization
Calle de Ángel Oliván, 8
26500 Calahorra

Bezoekersinformatie Museum of Romanization

Openingstijden

Maandag Gesloten
Dinsdag
11:00 – 13:30
18:00 – 20:30
Woensdag
11:00 – 13:30
18:00 – 20:30
Donderdag
11:00 – 13:30
18:00 – 20:30
Vrijdag
11:00 – 13:30
18:00 – 20:30
Zaterdag
11:00 – 14:00
18:00 – 20:30
Zondag
12:00 – 14:00

Toegangsprijzen

We hebben geen informatie over de tickets & prijzen van Museum of Romanization.

Faciliteiten

We hebben geen informatie over de faciliteiten van Museum of Romanization.

Locatie & Kaart

Calle de Ángel Oliván, 8, Calahorra

Ontdek alle musea in Calahorra

Tentoonstellingen

Er zijn geen tentoonstellingen in Museum of Romanization gevonden.

Recensies van Museum of Romanization

Er is 1 beoordeling van Museum of Romanization.

  • Geaggregeerde beoordeling

    Deze beoordeling is gebaseerd op de waardering van dit museum op verschillende andere platformen.

Schrijf een recensie

Jouw recensie helpt anderen meer te weten te komen over goede en minder goede musea. Heb je Museum of Romanization bezocht? Schrijf dan hieronder je recensie! Lees voor het schrijven eerst de inhoudsrichtlijnen door.