Dit museum is tijdelijk gesloten.
Het Nonseum is een uniek museum gelegen in het marktstadje Herrnbaumgarten, in het district Mistelbach van Neder-Oostenrijk. Dit museum is gewijd aan het tentoonstellen van ongeveer 250 'uitvindingen die we niet nodig hebben', volgens de definitie van het museum. Het Nonseum biedt een uniek perspectief op de wereld en moedigt bezoekers aan om dingen vanuit een ander oogpunt te bekijken.
Sinds 1994 is het Nonseum gehuisvest in een gebouw dat is ontworpen in de stijl van een Weinviertler dorpschuur. Deze unieke architecturale stijl draagt bij aan de charme van het museum en maakt het een visueel aantrekkelijke bestemming voor bezoekers. Het gebouw zelf is een getuigenis van de toewijding van het museum om het ongewone en het overbodige te tonen.
Als onderdeel van het in 2000 geïnitieerde project 'crazy village Herrnbaumgarten', is het Nonseum uitgebreid buiten zijn fysieke grenzen. Meer van zijn unieke objecten zijn geplaatst in de openbare ruimtes van de gemeenschap, waardoor de hele stad deel uitmaakt van de museumervaring. Deze integratie van het museum in de gemeenschap biedt een unieke en meeslepende ervaring voor bezoekers.
Openlucht
Maandag | Gesloten |
Dinsdag | Gesloten |
Woensdag | Gesloten |
Donderdag | 13:00 – 18:00 |
Vrijdag | 13:00 – 18:00 |
Zaterdag | 10:00 – 18:00 |
Zondag | 10:00 – 18:00 |
Poysbrunner Str. 9, Herrnbaumgarten
Er zijn geen tentoonstellingen in Nonseum gevonden.
Er is 1 beoordeling van Nonseum.
Het Nonseum in Herrnbaumgarten, Oostenrijk, is een eigenzinnig en amusant museum dat een verzameling uitvindingen toont die geen enkel praktisch nut hebben. Bezoekers vinden de exposities vaak grappig en tot nadenken stemmend, waarbij velen de creativiteit en humor die tentoongesteld wordt prijzen. Het museum beschikt over een breed scala aan absurde en komische uitvindingen, van nutteloze huishoudelijke artikelen tot bizarre constructies. Veel recensenten waarderen de luchtige benadering van kunst en innovatie en merken op dat het een leuke manier is om een uurtje of twee door te brengen. Sommige bezoekers vermelden dat, hoewel niet alle exposities iedereen zullen aanspreken, de algehele ervaring plezierig en uniek is. Het personeel wordt over het algemeen beschreven als vriendelijk en enthousiast over het concept van het museum. Sommige recensenten merken echter op dat het museum relatief klein is en mogelijk geen lange reis rechtvaardigt om het specifiek te bezoeken. Daarnaast vermelden enkele bezoekers dat sommige uitleg alleen in het Duits is, wat een nadeel kan zijn voor niet-Duitstaligen. Ondanks deze kleine kritiekpunten wordt het Nonseum over het algemeen goed ontvangen als een speelse en onconventionele attractie die een welkome afwisseling biedt van traditionele museumervaringen.
Deze beoordeling is gebaseerd op de waardering van dit museum op verschillende andere platformen.
Ontdek musea in de buurt van Nonseum in of in de omgeving van Herrnbaumgarten.