Streekmuseum het Warenhuis en de collectie

Streekmuseum Het Land van Axel is gewijd aan de geschiedenis van Axel door de jaren heen. De collectie omvat onder meer het interieur van een boerenkamer en een boerenkeuken van rond 1880. Ook is er een verzameling Axelse klederdracht met bijpassende sieraden. Daarnaast worden er onder meer archeologische vondsten, oude landbouwwerktuigen en huishoudelijke artikelen getoond.

NLHet Warenhuis - Het Land van Axel

Geschiedenis & Antropologie Geschiedenis & Antropologie Lokaal Landbouw

Streekmuseum het Warenhuis
Markt 2
4571 BG Axel

Bezoekersinformatie Streekmuseum het Warenhuis

Openingstijden

Maandag Gesloten
Dinsdag Gesloten
Woensdag
12:30 – 17:00
Donderdag
12:30 – 17:00
Vrijdag
12:30 – 17:00
Zaterdag
12:30 – 17:00
Zondag
11:00 – 17:00

Extra openingsdagen museum:
14/05/2015 Hemelvaartsdag
25/05/2015 Tweede Pinksteren
26/05/2015 Derde Pinksteren

Toegangsprijzen

0 – 12Gratis
13 – 17€ 2,00
18+€ 7,50
MuseumkaartGeldig

Faciliteiten

Parkeer­plaats

Locatie & Kaart

Markt 2, Axel

Ontdek alle musea in Axel

Recensies van Streekmuseum het Warenhuis

Er is 1 beoordeling van Streekmuseum het Warenhuis.

  • C
    Caroline • 3 feb 2020

    Een leuk museum voor een vrijdag of zaterdagmiddag. Er is een erg leuk verhaal over wat er gevonden is onder de lagen behang. Verder is het interieur nog precies zo als het ooit in het warenhuis was. Het is leuk om rond te snuffelen. Verder een interessante film over Zeeuws Vlaanderen. Wat wij minder aansprekend vonden waren de schelpen en fossielen, maar goed, dat vind iemand anders misschien juist interessant.

    Bezocht op 15 nov 2019

Schrijf een recensie

Jouw recensie helpt anderen meer te weten te komen over goede en minder goede musea. Heb je Streekmuseum het Warenhuis bezocht? Schrijf dan hieronder je recensie! Lees voor het schrijven eerst de inhoudsrichtlijnen door.