Het Klooster van de Karmelieten is een historisch gebouw gelegen in Beauvoir-en-Royans, in het departement Isère in Frankrijk. Het werd gebouwd in 1343 door Humbert II, de laatste heer van Dauphiné. Het klooster werd gebouwd in de buurt van het kasteel van Beauvoir, een plek waar Humbert II vaak verbleef. Deze historische connectie voegt een laag van diepte toe aan het verhaal van het klooster en de regio.
Het Klooster van de Karmelieten werd gerestaureerd in 2009 en is nu een tentoonstellingsruimte. Bezoekers kunnen meer leren over de geschiedenis van de Dauphins, de heren van Dauphiné, en de verbazingwekkende collectie van César Filhol verkennen. Filhol was de oprichter van het Delphinal Museum, dat meer dan een eeuw geleden in het klooster werd opgericht.
Sinds 2021 herbergt het Klooster van de Karmelieten een permanente tentoonstelling gewijd aan de Nederlandse schilder Bob ten Hoope, die ongeveer vijftig jaar in de Royans woonde. Daarnaast wordt elk jaar een tijdelijke tentoonstelling en een programma van evenementen vernieuwd, wat zorgt voor frisse en boeiende inhoud voor bezoekers. Het klooster heeft ook een middeleeuwse tuin die open is voor bezoekers om te verkennen.
Geschiedenis & Antropologie
Ancienne Route de Presles 1, Beauvoir-en-Royans
Er zijn geen tentoonstellingen in The Convent of the Carmelites gevonden.
Er zijn nog geen beoordelingen van The Convent of the Carmelites 😢