Water- en fonteinmuseum en de collectie

Water- en fonteinmuseum
Bron

Het water-en fonteinmuseum is gevestigd in het gebouw dat vroeger de vogelkooi huisvestte, aan de ingang van het vroegere dierenpark van van het domein Genval-les-Eaux. Het laat bezoekers de rijkdom van het water, bron van het leven, ontdekken. Het museum laat diverse objecten gerelateerd aan water zien, van stadsfonteinen tot plattelandsfonteinen en praalfonteinen.

ENMuseum of Water and Fountains
FRMusée de l'eau et de la fontaine

Gespecialiseerd & Alternatief Gespecialiseerd & Alternatief Natuur & Natuurlijke historie Natuur & Natuurlijke historie Divers

Water- en fonteinmuseum
Avenue Hoover 63
1332 Genval

Bezoekersinformatie Water- en fonteinmuseum

Openingstijden

We hebben geen informatie over de openingstijden van Water- en fonteinmuseum.

Toegangsprijzen

0 – 5Gratis
6 – 12€ 3,00
13 – 17€ 5,00
18+€ 5,00
OKV-kaartGeldig

Faciliteiten

Museum­winkel
Parkeer­plaats

Locatie & Kaart

Avenue Hoover 63, Genval

Ontdek alle musea in Genval

Tentoonstellingen

Er zijn geen tentoonstellingen in Water- en fonteinmuseum gevonden.

Recensies van Water- en fonteinmuseum

Er is 1 beoordeling van Water- en fonteinmuseum.

  • Geaggregeerde beoordeling

    Deze beoordeling is gebaseerd op de waardering van dit museum op verschillende andere platformen.

Schrijf een recensie

Jouw recensie helpt anderen meer te weten te komen over goede en minder goede musea. Heb je Water- en fonteinmuseum bezocht? Schrijf dan hieronder je recensie! Lees voor het schrijven eerst de inhoudsrichtlijnen door.