Woodville, ook bekend als het Neville House of John Neville House, is een historisch huis gelegen aan de Washington Pike, ten zuiden van Heidelberg, Pennsylvania. Dit huis is belangrijk vanwege de associatie met John Neville, een belastinginner wiens andere huis in 1794 werd verbrand tijdens de Whiskey Rebellion. Het oudste deel van het huis dateert uit 1775, met het hoofdgedeelte gebouwd een decennium later. Het is een van de oudste huizen in Allegheny County en is bewaard gebleven en gerestaureerd in zijn oorspronkelijke staat.
Vandaag de dag dient Woodville als een historisch huis museum. Het is gelegen op een perceel van een acre aan de westkant van de snelweg. Het huis beschikt over een kleine grind parkeerplaats aan de zuidkant, wat handig parkeren voor bezoekers biedt. Een haag buffer het huis van nabijgelegen moderne commerciële gebouwen. De west- en noordkant van het pand grenzen aan bossen, wat bijdraagt aan de serene en historische sfeer van de plaats.
De indeling van Woodville volgt een centrale hal plan. Een trap gaat van de hal naar de slaapkamers boven. Het eerste verhaal van het huis heeft een grote woonkamer aan de noordkant, samen met een eetkamer en een andere kleinere kamer. De keuken bevindt zich in een vleugel van het huis, met daarboven een zolder waar slaven vroeger sliepen. Alle interieurkamers zijn zorgvuldig gerestaureerd naar hun oorspronkelijke meubilair, waardoor bezoekers een kijkje in het verleden krijgen.
Geschiedenis & Antropologie Historisch huis Persoon & Kunstenaar Oorlog
Er zijn geen tentoonstellingen in Woodville gevonden.
Er is 1 beoordeling van Woodville.
Deze beoordeling is gebaseerd op de waardering van dit museum op verschillende andere platformen.
Ontdek musea in de buurt van Woodville in of in de omgeving van Bridgeville.