17 jan 2017 – 14 mei 2017

Tentoonstelling 'Desiree Dolron' in Singer Laren

 
Koop je ticket(s) direct online!
 

Van 17 januari t/m 14 mei 2017 toont Singer Laren een overzicht van het werk van een van de meest succesvolle hedendaagse fotografen uit Nederland: Desiree Dolron (1963).

Dolron is bekend geworden met de reisreportage Te di todos mis suenos, een serie gemaakt in Cuba. Andere bekende reisreportages zijn Exaltation en Images of Religion and Death. Tijdens haar reizen kwam zij in contact met diverse culturen en volken en fotografeerde van dichtbij religieuze rituelen. Voor de serie Gaze fotografeerde Dolron mensen onder water, prachtige vage beelden waarin de stilte en de in zichzelf gekeerde uitdrukking van de mensen zichtbaar is.
Misschien wel de meest bekende serie van Dolron is Xteriors. Schilderachtige, sobere portretten met gezichten breekbaar als porselein, verwijzend naar de schilders Johannes Vermeer en Édouard Manet. Door te werken met grote verschillen in licht en donker en de foto's digitaal te bewerken, ontstaan bijna onwerkelijke beelden, als in een sprookje.

Meer informatie

Singer Laren Bron