Bron
9 jul 2020 – 9 jul 2020

Tentoonstelling 'MEET THE INNOVATORS ZUID-AZIE' in Fashion for Good Museum

Tijdens de volgende reeks “Meet the Innovators” krijg je meer te horen over de innovators die deel uitmaken van ons South Asia Innovation Programme. Dit initiatief ging begin van dit jaar van start.

Tijdens de eerste sessie ontmoet je twee innovators die jullie meer zullen vertellen over de innovatieve oplossingen waar ze aan werken. Er zal ook tijd zijn voor vragen uit het publiek. De moderator van deze sessie is Priyanka Khanna, International Expansion Manager bij Fashion for Good. Zij geeft een korte introductie over Fashion for Good en hoe samenwerking met de innovators verloopt via ons Innovation Platform.

De volgende innovators zullen pitchen:

Parth Patil - CEO of Infinichains
Infinichain is een leidende end-to-end track-and-trace-oplossing die gebruikmaakt van blockchain, AI en Cloud Computing om zo merken en fabrikanten te helpen hun duurzaamheidsprogramma te digitaliseren. Door middel van real-timegegevens, efficiency en storytelling verbinden zij de gefragmenteerde gaten tussen de verschillende duurzaamheidssystemen van boeren, fabrikanten en merken.

Adrian Jones and Graham Ross - Oprichters van Blocktexx
BlockTexx zet textielafval om in een bronmateriaal, stimuleert de productie van nieuwe producten en beantwoordt aan de vraag van de consument om de impact van onze dagelijkse kleding op het milieu te verminderen.

Meer informatie

Fashion for Good Museum Bron