Tentoonstelling 'Supernova' in SCHUNCK
Onder de titel SUPERNOVA recapituleert deze tentoonstelling de meest memorabele momenten uit 25 jaar Cultura Nova in een kijkspektakel en plaatst deze in een breder perspectief van de internationale ontwikkelingen in theater, beeldende kunst en publieke ruimte.
SUPERNOVA brengt een levend archief van documentair materiaal, kostuums en nooit eerder vertoonde, autonome filmbeelden van onder andere de beginperiode van het befaamde theatergezelschap ‘Dogtroep’. Zij waren meerdere malen te gast op straattheater festival Cultura Nova en brachten, samen met andere internationaal doorgebroken gezelschappen, bijzondere kijkspektakels.
De expositie wordt aangevuld met pop up-performances en her-uitvindingen door jonge kunst- en theatermakers van nu. Het geheel is een verzameling van sprekende objecten en een uiting van interactie met het publiek.